Niewolnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Zawodowy Polak
Skocz do: nawigacja, szukaj
 
Linia 6: Linia 6:
 
   
 
   
 
'''Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić [[podatki]].'''
 
'''Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić [[podatki]].'''
 +
 +
Cyrograf, jest zapożyczoną z greki nazwą dokumentu rękopiśmiennego (τό χειρόγραφον, cheirógraphon od χειρ – ręka i γράφειν – pisać) używaną głównie w średniowieczu (łac. chirographum).
 +
Określało się tym mianem przeważnie dokumenty, związane z działalnością prawno-prywatną jak umowy, kwity, zobowiązania czy rewersy (lichwiarskie oraz banksterskie skrypty dłużne).
 +
Cyrograf, spisywany jest, był w 2/3 lub czterech kopiach lub częściach na jednym pergaminie lub jednej kartce (w czasach kiedy nie było kalki, drukarki …).
 +
 +
Dokumentowi towarzyszył podpis składający się liter alfabetu, krwi lub znaku zniewolenia X. (Idźcie na wybory… a później opisujcie w sieci internetowej, jak Wam jest źle...:)…
 +
 +
Dokument cyrograficzny zwany Indenture, jest umową niewolniczą zawartą na lądzie i na morzu w stosunku do ludzi, którzy przekazali swe ziemie na rzecz pana (zastaw), stając się ich niewolnikami do czasu spłacenia danego zobowiązania, wynikającego z pożyczki.
 +
W historii istnienia tego dokumentu, nigdy nie zdarzyło się aby owy dług został spłacony, ponieważ szlachta używała takich dłużników do najokrutniejszych zadań w czasach wojny i pokoju …
 +
Cyrograf, wymienia altruizm na egoizm i zmusza ofiarę do działań sprzecznych z prawem naturalnym.
 +
Ludzie poruszając się według prawa zwierząt – prawa stanowionego, podpisują zgodę, na powrót do piekła życia fizycznego…
 +
 +
Co zyskuje byt podpisując cyrograf?
 +
Poza warunkami spisanymi na cyrografie, dostaje się immunitet – pozornej nietykalności objęty klauzulą chwilowej użyteczności dla pana i jego idei.
 +
Sędziowie, lekarze, policjanci, wojskowi, profesorowie, politycy, księża … posiadają pewien rodzaj immunitetu, który chroni, ale wyniszcza wnętrze człowieka, poprzez uczestnictwo w spisku, sitwy zorganizowanych grup przestępczych żyjących na koszt niewolników.
 +
 +
Zauważ, że ideologia religii, państwa, korporacji, grupy … pozwala przywódcy, podejmować decyzje za wszystkich …
  
 
[[Plik:Człowiek.jpg]]
 
[[Plik:Człowiek.jpg]]

Aktualna wersja na dzień 20:11, 7 lut 2020

NIEWOLNIK -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc wokoło siebie natury..."MYŚLENIE" takiego osobnika zastąpione jest niewiedzą , chciwością i bezkrytyczną wiarą w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości. Niska wiedza o miłości zastąpiona pożądaniem, seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!

DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI, MORALNOŚCI i WOLNOŚCI!

NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. Niewolnik – jako rzecz –obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy na rzecz UROJONEGO PANA.

Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić podatki.

Cyrograf, jest zapożyczoną z greki nazwą dokumentu rękopiśmiennego (τό χειρόγραφον, cheirógraphon od χειρ – ręka i γράφειν – pisać) używaną głównie w średniowieczu (łac. chirographum). Określało się tym mianem przeważnie dokumenty, związane z działalnością prawno-prywatną jak umowy, kwity, zobowiązania czy rewersy (lichwiarskie oraz banksterskie skrypty dłużne). Cyrograf, spisywany jest, był w 2/3 lub czterech kopiach lub częściach na jednym pergaminie lub jednej kartce (w czasach kiedy nie było kalki, drukarki …).

Dokumentowi towarzyszył podpis składający się liter alfabetu, krwi lub znaku zniewolenia X. (Idźcie na wybory… a później opisujcie w sieci internetowej, jak Wam jest źle...:)…

Dokument cyrograficzny zwany Indenture, jest umową niewolniczą zawartą na lądzie i na morzu w stosunku do ludzi, którzy przekazali swe ziemie na rzecz pana (zastaw), stając się ich niewolnikami do czasu spłacenia danego zobowiązania, wynikającego z pożyczki. W historii istnienia tego dokumentu, nigdy nie zdarzyło się aby owy dług został spłacony, ponieważ szlachta używała takich dłużników do najokrutniejszych zadań w czasach wojny i pokoju … Cyrograf, wymienia altruizm na egoizm i zmusza ofiarę do działań sprzecznych z prawem naturalnym. Ludzie poruszając się według prawa zwierząt – prawa stanowionego, podpisują zgodę, na powrót do piekła życia fizycznego…

Co zyskuje byt podpisując cyrograf? Poza warunkami spisanymi na cyrografie, dostaje się immunitet – pozornej nietykalności objęty klauzulą chwilowej użyteczności dla pana i jego idei. Sędziowie, lekarze, policjanci, wojskowi, profesorowie, politycy, księża … posiadają pewien rodzaj immunitetu, który chroni, ale wyniszcza wnętrze człowieka, poprzez uczestnictwo w spisku, sitwy zorganizowanych grup przestępczych żyjących na koszt niewolników.

Zauważ, że ideologia religii, państwa, korporacji, grupy … pozwala przywódcy, podejmować decyzje za wszystkich …

Człowiek.jpg