Policja

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 10:59, 12 kwi 2020 autorstwa Krzysztof Chudek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

POLICJA - Przestępcza Organizacja Leni Infekowanych Chazarskim Jadem Antyludzkim

Obrażają się tylko leniwe mało inteligentne tuki, którym kultura, pomyliła się ze sprzedaną już moralnością.

  • Każdy Debil spełnia kryteria by zostać policjantem, głównymi cechami jest tchórzostwo, służalczość, spolegliwość wobec oszustów, złodziei, morderców mając urojenia i przerośnięte EGO. Będący na służbie osobnik głupieje wykonując rozkazy oszustów, kurew, złodziei łamiąc Powszechną Deklarację Praw Człowieka (art 4) oraz prawo zgodne z wolą Narodu Polskiego który płaci pieniędzmi które kradnie własnym dzieciom...

Policjant to chłoptaś żyjący z pieniędzy ukradzionych dzieciom polskim

Niebieski jemiole, stróżu mój, Ty zawsze przeciw mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy Bądź mi zawsze ku przemocy, Strzeż bezprawia, bólu mego, zaprowadź mnie do upodlenia wiecznego.

POLICJA to ochrona spółki z.o.o. zwanej polin (polin = urojenia wielkościowe wybrańców wyznania handlowego) Policja – umundurowana i uzbrojona formacja przeznaczona do ochrony obywateli (niewolników) i mienia oraz do utrzymywania bez-pieczy (bezpieczeństwa), porządku publicznego i dziś niestety nie robią nic poza mandatami, ochroną korporacji, "władzy" i prześladowaniem tych którzy ich karmią... Policja NIE ROBI NIC ze względu na niski stopień męskości, odwagi, samodzielności oraz wysoki debilzmu, policjanci i policjantki winni codzienne zażywać kąpieli całego ciała stosując płyn do higieny intymnej...

Polis.jpg

Do jej głównych zadań należy pilnowanie przestrzegania prawa i ściganie przestępców, jak również zapewnienie ochrony i pomocy w sytuacjach kryzysowych zarówno wobec obywateli ( gojów ), jak ich mienia. W ostateczności jeżeli jest to konieczne, policja nadzoruje na poziomie operacyjnym także wszelkie służby ratownicze.

Art. 27. ustawy o policji Przysięga jaką łamie POLICJANT oraz deklarację praw człowieka ( http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf ) prześladując LUDZI których rzekomo ślubował chronić nawet z narażeniem życia , polega pod kodeks karny za zdradę Ojczyzny


  • Policja jest fundamentem stabilnego i bezpiecznego państwa, jednak często bywa również skutecznym narzędziem w rękach władzy,złodziei,oszustów, stosowanym do narzucania społeczeństwu swej woli i tłumienia protestów.

Utrzymywanie policji może być zastrzeżone wyłącznie dla "państwa" ( korporacji zarejestrowanej na https://www.upik.de pod nr DUNS ), jak obecnie w Polsce, może jednak należeć również do jednostek samorządu terytorialnego, jak w Wielkiej Brytanii i w USA.

CZYM JEST POLICJA lub POLINCJA?

"Niektórzy zaślepieni swoją wyimaginowaną pozycją, głupcy, twierdzą w przypływie tępoty, że monarchia, socjalizm i demokracja, to trzy, zupełnie różne od siebie systemy ustrojowo kastowe, nie zdając sobie sprawy, że..

Za pomocą prywatnych armii monarchii i ruchów społecznych w socjalizmie rodziły się fortuny złodziei, nazywanych właścicielami ziemskimi, którzy po kilku pokoleniach, poprzez ludzki strach i niepamięć, stawali się uosobieniem biznesu, zaradności i demokracji, budując rękoma źle opłacanych robotników, swoje magiczne fortuny.

Tylko, że wszystkie te magiczne majątki i fortuny, pochodzą z kradzieży i wymuszeń. Elity, niezależnie od ustroju, żyją na koszt społeczeństwa, stosując przeróżne formy represji i zastraszenia wobec bezradnych i skłóconych niewolników.

Opowieści i legendy o bohaterach ludu i fortunach tworzonych od zera, mijają się z prawdą.

Aby coś stworzyć, trzeba kogoś oszukać, zniszczyć, wykorzystać, zabić lub okraść, a potem stanąć za ludźmi, którzy dany produkt, idee wykorzystają do promocji sitwy, łapówkarstwa i elitarnego okultyzmu, który przez sekrety, jest spoiwem elitaryzmu, wykorzystującego ludzi, całe narody do budowania legend, mitów, utopii i fortun.