Religia

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 06:53, 24 sty 2018 autorstwa Krzysztof Chudek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Religia narzędzie do ogłupiania...

Religia powstała gdy pierwszy oszust spotkał na swej drodze pierwszego głupca !Religia to bezkrytyczna wiara w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, religia to urojenia wielkościowe nie mające nic wspólnego z sumieniem, wiedzą, mądrością, moralnością.

Fetysz, staje się bogiem kiedy człowiek i bóg zostają spłyceni do formy rzeczy, którą można nabyć lub sprzedać za pomocą innego fetyszu / mamony papierowej, który reguluje poziom anty wartości, tej czy innej rzeczy … Jeśli, fetysz neguje wartość człowieka i Boga w jego wnętrzu, dusza przestaje być potrzebna, a tym samym przestaje być człowiekowi potrzebny głos Boga zwany sumieniem!

Religia, czy inne formy politycznej dyktatury, tworzą z ludzi stada i roje … Te wszystkie formy zbiorowej świadomości idącej za przywódcami i bogami … są formami idei społecznego podporządkowania – nazywanego ideą jedności społecznej (amoku, wynikający z obietnicy, działania uwalniającego egocentryzm-solipsyzm skory do kłamstwa, kradzieży, zbrodni, gwałtu …) …

Są dwa sposoby ogłupiania ludzi (tworzenie religii):

1. Wiara w to co prawdą nie jest , 2. odrzucanie tego co Prawdą jest !

PRAWDA - Praw Da Wam oraz Was wyzwoli! Religia.jpgUrojona wartość stała się bogiem dla której umarł człowiek narodziła się małpa małpująca przeszłość i jej błędy !

Papierz.jpg