Niewiasta

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 23:03, 22 kwi 2019 autorstwa Krzysztof Chudek (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "'''Niewiasty w ostatnim czasie często mówią lub krzyczą:''' '''„Prawdziwych mężczyzn już nie ma” lub „Potrzebuje prawdziwego mężczyzny a nie chłopca”...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Niewiasty w ostatnim czasie często mówią lub krzyczą:

„Prawdziwych mężczyzn już nie ma” lub „Potrzebuje prawdziwego mężczyzny a nie chłopca”.

Może warto zastanowić się, ile pozostało prawdziwych kobiet? Które zawsze będą wspierać mężczyznę. Nakarmią, popieszczą, przytulą, pocieszą w razie potrzeby - pomilczą. Które mogą i chcą wychowywać dzieci, podtrzymać i „zachować ognisko domowe”. A co najważniejsze - będą wiernie swojemu mężczyźnie bez względu na wszystko. Które nigdy nie opuszczą go samego, nawet w najtrudniejszych chwilach. Wszakże, jak mówią stare powiedzenia - „prawdziwego przyjaciela poznajemy w biedzie, a żona jest w biedzie”.

Dlatego tylko te, które zasługują na prawo do bycia nazwaną „ kobietą ”, mogą ubiegać się o „ mężczyznę ”.Jeśli ty, z wyjątkiem jak „dziewczyna”, nie możesz nazwać tak siebie, to musisz być zadowolona z „ chłopca ”.

Kobieta winna być niczym naczynie- gromadzić, pielęgnować, czynić lepszymi- doskonałymi dobra dostarczane przez swojego mężczyznę. Niestety dzisiejsze niewiasty są jak durszlaki, utraciły świętą kobiecość na rzecz nieświętego małżeństwa z władzą świecką i kościelną.

Niewiasta.jpg