Niewolnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Zawodowy Polak
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzono nową stronę "'''NIEWOLNIK''' -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc natury wokoło siebie...'''"MY...")
 
Linia 1: Linia 1:
'''NIEWOLNIK''' -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc natury wokoło siebie...'''"MYŚLENIE"''' takiego osobnika zastąpione jest bezkrytyczną '''wiarą''' w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, pazernością i małpowaniem '''NIEPRAWDY'''. Niska wiedza o miłości zastąpiona seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!
+
'''NIEWOLNIK''' -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc naturę wokoło siebie...'''"MYŚLENIE"''' takiego osobnika zastąpione jest bezkrytyczną '''wiarą''' w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, pazernością i małpowaniem '''NIEPRAWDY'''. Niska wiedza o miłości zastąpiona pożądaniem, seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!
 
   
 
   
 
'''DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI i WOLNOŚCI !'''  
 
'''DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI i WOLNOŚCI !'''  

Wersja z 15:17, 7 kwi 2019

NIEWOLNIK -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc naturę wokoło siebie..."MYŚLENIE" takiego osobnika zastąpione jest bezkrytyczną wiarą w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, pazernością i małpowaniem NIEPRAWDY. Niska wiedza o miłości zastąpiona pożądaniem, seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!

DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI i WOLNOŚCI !

NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. Niewolnik – jako rzecz –obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy na rzecz UROJONEGO PANA.

Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić podatki.

Człowiek.jpg