Niewolnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Zawodowy Polak
Skocz do: nawigacja, szukaj
Linia 1: Linia 1:
'''NIEWOLNIK''' -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc naturę wokoło siebie...'''"MYŚLENIE"''' takiego osobnika zastąpione jest bezkrytyczną '''wiarą''' w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, pazernością i małpowaniem '''NIEPRAWDY'''. Niska wiedza o miłości zastąpiona pożądaniem, seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!
+
'''NIEWOLNIK''' -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc wokoło siebie natury...'''"MYŚLENIE"''' takiego osobnika zastąpione jest niewiedzą , chciwością i  bezkrytyczną '''wiarą''' w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości. Niska wiedza o miłości zastąpiona pożądaniem, seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!
 
   
 
   
'''DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI i WOLNOŚCI !'''  
+
'''DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI, MORALNOŚCI i WOLNOŚCI!'''  
  
 
NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. '''Niewolnik – jako rzecz –'''obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy  na rzecz '''UROJONEGO PANA.'''
 
NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. '''Niewolnik – jako rzecz –'''obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy  na rzecz '''UROJONEGO PANA.'''

Wersja z 23:12, 22 kwi 2019

NIEWOLNIK -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc wokoło siebie natury..."MYŚLENIE" takiego osobnika zastąpione jest niewiedzą , chciwością i bezkrytyczną wiarą w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości. Niska wiedza o miłości zastąpiona pożądaniem, seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!

DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI, MORALNOŚCI i WOLNOŚCI!

NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. Niewolnik – jako rzecz –obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy na rzecz UROJONEGO PANA.

Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić podatki.

Człowiek.jpg