Niewolnik

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 02:02, 1 sty 2018 autorstwa Andrzej-dominiak (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "'''NIEWOLNIK''' -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc natury wokoło siebie...'''"MY...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

NIEWOLNIK -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc natury wokoło siebie..."MYŚLENIE" takiego osobnika zastąpione jest bezkrytyczną wiarą w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, pazernością i małpowaniem NIEPRAWDY. Niska wiedza o miłości zastąpiona seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia!

DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI i WOLNOŚCI !

NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. Niewolnik – jako rzecz –obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy na rzecz UROJONEGO PANA.

Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić podatki.

Człowiek.jpg