Ordynacja Wyborcza

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 13:07, 17 maj 2020 autorstwa Krzysztof Chudek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj


Polki i Polacy...! Jeżeli dopuścicie do kolejnych " wyborów " Ojczyzna zginie bezpowrotnie w Was samych. Priorytetowe działania i ich kolejność żeby ordynację zmienić jak się należy.:

1. Odsuwamy uzurpatorów/złodziei/oszustów/hipokrytów od władzy stosując wszystkie metody opisane w artykułach Dekretu -- I D E I -- następnie zwołujemy Konwent Narodu Polskiego...

2. Uchwalamy jawną, sprawdzalną, odpowiedzialną , ORDYNACJĘ WYBORCZĄ gwarantującą Narodowi Polskiemu (Polakom) wybranie Najważniejszej głowy państwa Polskiego oraz natychmiastowe usuniecie ewentualnego oszusta...

3. Następnie weryfikujemy i ustalamy PRAWO przez Polaków dla Polaków …

Projekt Ordynacji Wyborczej

Ordynacja Wyborcza https://www.zawodowy-polak.pl/Ordynacja.pdf 
 • Jeden sprawdzony głos jest wart więcej jak 10 milionów X-ów. Każdy legalny dokument funkcjonujący w systemie wymaga podpisu, jedynie karty wyborcze ogłupiony Naród podpisuje jak analfabeta...X-em. Tak podpisana karta jest łatwa do fałszowania i dopisywania tzw. głosów, ponadto rzekome prawo wywarzane przez wybrańców niewiadomej X, nie jest przez wybranych oszustów podpisywane!
 • Prawo takie wydane przez budynek (sejm, instytucję, firmę) nie ma żadnej mocy w stosunku do człowieka od którego instytucja wymaga czytelnego podpisu (zgody, kontraktu, akceptacji warunków), to że się człowiek do takiego „prawa” się stosuje z własnej woli ponieważ został ogłupiony! Nie istnieją też „wyroki” czytelnie podpisane przez rzekomego sędziego mianowanego przez wybrańca w oszustwie wyborczym... bo powołanego przez oszusta a nie faktycznego prezydenta!

Moja propozycja zmiany ordynacji

 • 1. Wykorzystanie istniejącego bankowego systemu przelewów dla obniżenia kosztów i ułatwienia właściwego, jawnego, sprawdzalnego wyboru Polkom i Polakom … Nie potrzebne żadne komisje i lokale.
 • 2. Kandydat na najmądrzejszą głowę Ojczyzny zakłada konto na które będzie przelewana kwota -1 zł od Polki / Polaka dokonującego wyboru ( bardzo łatwe do policzenia głosy ) Głosy można oddawać z jednego konta.
 • 3. Polka/Polak oddając głos przelewa 1 zł na konto kandydata w tytule podając swoje pełne dane, pesel i nazwisko kandydata celem uniknięcia pomyłek i ewentualnych fałszerstw.
 • 4. Kandydat /Sługa i jego ludzie ewidencjonują na specjalnej stronie internetowej dane z tytułu przelewu z numerem pesel który Rodak będzie miał obowiązek potwierdzić, sprawdzić, czy wszystko się zgadza wpisując nr pesel w miejsce wyszukania danych na internetowej stronie... Oraz kopię tej operacji i polecenia przelewu zachować jako dowód.
 • 5. Wszystkie złotówki wpłacone przez Polki / Polaków trafią na konto SŁUGI który został wybrany przez większość Narodu polskiego jako zabezpieczenie bytu człowiekowi który będzie się tylko zajmował poprawianiem bytu Rodakom w Ojczyźnie.
 • 6. Obowiązkowy udział każdego Polki/Polaka i odpowiedzialność za przekazaną 1 złotówkę i Ojczyznę. Zignorowanie podjęcia tak ważnej decyzji winno skutkować karą opartą o zapisy prawa zgodnego z polską racją stanu.
 • 7. Następnie kontrola osoby wybranej przez Naród Polski jest dobra propozycja Tadeusza Cichockiego i warta uwagi dostępna na http://www.tcichocki.pl .
 • 8. Natychmiastowe odwołanie, zwrot wyłudzonych złotówek w sytuacji kiedy wybrany na sługę narodu się nie sprawdzi. Naród Polski na takich samych zasadach jak wybieranie wyraża swoje niezadowolenie.
 • 9. Jedna złotówka stanie się najcenniejszym skarbem dla każdego - Polki i Polaka pragnącego szczerości, moralności i sprawiedliwości.

Propozycja która wymyśliłem w 2015 zamieniła się w tekst.

Krzysztof Chudek

BARDZO WAŻNE DOKUMENTY !


Źródło Dekretu z którym należy zapoznać się obowiązkowo jak i oryginał dokumentu znajduje się tu: http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

Odezwa do Narodu Polskiego ! http://www.tcichocki.pl/Odezwa%20do%20Narodu%20Polskiego%202017.05.24.pdf

Do „organów państwa” http://www.tcichocki.pl/TC%20-%20Do%20wszystkich%20organ%C3%B3w%20w%20RP.%20List%20otwarty.%202017.04.16.pdf

Tadeusz Cichocki szczerze o sytuacji w Polsce na : https://www.youtube.com/watch?v=7zv-9RnBQsA'

Wypowiedzenie Posłuszeństwa wszystkim „organom państwa”... wydany w imieniu suwerena, Narodu Polskiego jest Legalnym Obowiązującym Prawem do czasu weryfikacji „ prawa” ...


Problem.jpg