Policja

Z Zawodowy Polak
Wersja z dnia 22:14, 31 gru 2017 autorstwa Krzysztof-ch-WikiSysop (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "=='''POLICJA''' - Przestępcza Organizacja Leni Infekowanych Chazarskim Jadem Antyludzkim == '''POLICJA to ochrona spółki z.o.o. zwanej polin (polin-urojenia wielkoś...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

POLICJA - Przestępcza Organizacja Leni Infekowanych Chazarskim Jadem Antyludzkim

POLICJA to ochrona spółki z.o.o. zwanej polin (polin-urojenia wielkościowe wybrańców wyznania handlowego) Policja – umundurowana i uzbrojona formacja przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi i mienia oraz do utrzymywania bezpieczeństwa, porządku publicznego i dziś niestety nie robią nic poza mandatami, ochroną korporacji, "władzy" i prześladowaniem tych co ich karmią NIE ROBI NIC.

Polis.jpg

Do jej głównych zadań należy pilnowanie przestrzegania prawa i ściganie przestępców, jak również zapewnienie ochrony i pomocy w sytuacjach kryzysowych zarówno wobec ludzi, jak i mienia. Jeżeli jest to konieczne, policja nadzoruje na poziomie operacyjnym także wszelkie służby ratownicze.

Art. 27. ustawy o policji

Przysięga jaką łamie POLICJANT prześladując LUDZI których rzekomo ślubował chronić nawet z narażeniem życia , polega pod kodeks karny

Tekst roty w linku:Rota_ślubowania_Art._27

http://krzysztof-ch.nazwa.pl/mw/index.php?title=Rota_ślubowania_Art._27

Policja jest fundamentem stabilnego i bezpiecznego państwa, jednak czasami bywa również skutecznym narzędziem w rękach władzy, stosowanym do narzucania społeczeństwu swej woli i tłumienia protestów.

Utrzymywanie policji może być zastrzeżone wyłącznie dla państwa, jak obecnie w Polsce, może jednak należeć również do jednostek samorządu terytorialnego, jak w Wielkiej Brytanii i w USA.

CZYM JEST POLICJA?

"Niektórzy zaślepieni swoją wyimaginowaną pozycją, głupcy, twierdzą w przypływie nagłej tępoty, że monarchia, socjalizm i demokracja, to trzy, zupełnie różne od siebie systemy ustrojowo kastowe, nie zdając sobie sprawy, że..

jedynym systemem ustrojowo - kastowym jest.... NIEWOLNICTWO.http://krzysztof-ch.nazwa.pl/mw/index.php?title=Niewolnik

Za pomocą prywatnych armii monarchii i ruchów społecznych w socjalizmie rodziły się fortuny złodziei, nazywanych właścicielami ziemskimi, którzy po kilku pokoleniach, poprzez ludzki strach i niepamięć, stawali się uosobieniem biznesu, zaradności i demokracji, budując rękoma źle opłacanych robotników, swoje magiczne fortuny.

Tylko, że wszystkie te magiczne majątki i fortuny, pochodzą z kradzieży i wymuszeń. Elity, niezależnie od ustroju, żyją na koszt społeczeństwa, stosując przeróżne formy represji i zastraszenia wobec bezradnych i skłóconych niewolników.

Opowieści i legendy o bohaterach ludu i fortunach tworzonych od zera, mijają się z prawdą.

Aby coś stworzyć, trzeba kogoś oszukać, zniszczyć, wykorzystać, zabić lub okraść, a potem stanąć za ludźmi, którzy dany produkt, idee wykorzystają do promocji sitwy, łapówkarstwa i elitarnego okultyzmu, który przez sekrety, jest spoiwem elitaryzmu, wykorzystującego ludzi, całe narody do budowania legend, mitów, utopii i fortun.