Debil

Z Zawodowy Polak
Skocz do: nawigacja, szukaj

Debil to ktoś kto nie rozumie co czyta, co widzi, co się do niego mówi, co się pokazuje ... Debil chce - a jak dostanie to udaje że nie chciał ... Debil toleruje zło i ZDRAJCÓW z którymi kolaboruje... Debil marzy o dostępie do broni ale nie chce jej mieć... Debil nie wie że widły, zaskoczenie, przewaga liczebna to broń... Debil zawsze i wszystkiego się boi najbardziej kartki papieru z pieczątką napisanej podpisanej przez debila... Debil wykonuje polecenia innego debila którego nie zna bo obaj są debilami nie umiejącymi myśleć udając prace w Sądzie, Policji, Wojsku, Urzędzie, Polityce... Debil nie wie że jest niewolnikiem który broni swojej klatki urojeń o wolności... Debil posyła swoje dzieci do szkoły dla debili przez swoje lenistwo chęć sprzątania u obcych i chciwość do papierowej wartości... Debil to XERO do debilizmu darmowa powielarka głupoty... Debil porostu mówi jedno robi drugie ... DEBIL JEST SŁUGĄ ZŁA... Debil nie wie co to Dobro...! Nie rozumie Dekretu http://www.zawodowy-polak.pl/Dekret.pdf Debil godzi się na bycie debilem nikt nigdy go nie zmusza...!Debil sam wypełnia PIT wpłaca efekty swojej pracy oszustom a potem mówi że został okradziony...!

Debilowi co roku rodzi się nowy bóg ślepej wiary w bajki, mity alegorii, obłąkania nimi, debil dał sobie wmówić "nie widziałeś a uwierzyłeś" WE słowa cwaniaków/przebierańców w czarne przebranie chronionych przez niebieskie ISIS...! 

DEBILOWI DOBRZE I WYGODNIE JEST BYĆ W STADZIE DEBILI KULTYWUJĄC STADNE ZACHOWANIA ZWIERZĄT GDZIE MYŚLĄCYCH SIĘ KRZYŻUJE A ŁOTROM DARUJE...

Z powagą, zrozumieniem, smutkiem, odwagą, poświęcam dla nich swój czas. Krzysztof Chudek


Cud.jpg